JUNIORI I KADETI PORAŽENI U DUGOM SELU

U utakmicama 23. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti gostovali su u Dugom Selu kod NK Dugo Selo. Juniori su poveli u 17. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Ivor Ribar. Domaćini su u drugom poluvremenu dvama pogocima okrenuli rezultat za konačnih 2:1 i poraz juniora. Kadeti su odigrali sličnu utakmicu kao i juniori, poveli su preko Antonya Stavljenića u 37. minuti da bi domaćini i u ovoj utakmici okrenuli na konačnih 2:1 koji je kadetima značio prvi proljetni poraz.

Za juniore su nastupali Duško Petrović, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš, Ivan Raužan i Patrik Dujmović. U nastavku su priliku još dobili Niko Polović, Dominik Trabuk i Alessandro Matić. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete su nastupali Nino Andrić, Ivan Kusanić, Antonio Cerjak, Leon Draganjac, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Patrik Julijan Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku su u nastavku dobili Dorian Likarević i Mateo Spudić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.