SENIORI PORAŽENI OD JARUNA

Seniori su danas u 27. kolu 3. HNL središte gostovali u Zagrebu kod NK Jarun. Domaćini su plavo bijelima nanjeli prvi gostujući proljetni poraz rezultatom 2:1. Plavo bijeli su poveli 1:0 preko Filipa Solde u 20. minuti kada je bio precizan s bijele točke. Gosti poravnavaju u nadoknadi prvog dijela također iz kaznenog udarca. Do preokreta i konačnog rezultata dolazi pet minuta prije kraja utakmice. Za Karlovac 1919 danas su nastupali: Bruno Bermanec, Roko Prpić, Vito Vratarić, Ante Knezović, Filip Srpak, Daniel Marinić, Carlos Carvajal Olmo, Ilija Bagarić, Kristijan Sušilović, Marko Kelava i Filip Soldo. U nastavku su priliku dobili Luka Basar, Luka Čakarić, Mateo Pribanić i Gabrijel Stepinac. Na klupi za pričuve ostali su Karlo Joha Ivor Ribar i Luka Bogović. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u subotu 08. svibnja kada ćemo na “Čavleku” ugostiti NK Mladost Petrinja.