SENIORI PREOKRETOM DO TRI BODA

Seniori su danas u 28. kolu 3. HNL središte ugostili na “Čavleku” momčad NK Mladost Petrinja. Gosti su poveli u 62. minuti. Filip Srpak je izjednačio u 69. minuti, a potpuni preokret uslijedio je u 89. minuti kada je Carlos Olmo zabio glavon nakon ubačaja Pamića za 2:1. Točku na i u posljednjoj minuti utakmice postavio je Kristijan Sušilović za konačnih 3:1. Za Karlovac 1919 danas su nastupali: Bruno Bermanec, Roko Prpić, Borna Pausić, Ante Knezović, Filip Srpak, Daniel Marinić, Carlos Carvajal Olmo, Ilija Bagarić, Kristijan Sušilović, Ivan Mamić i Filip Soldo. U nastavku su priliku dobili Luka Čakarić, Marko Kelava i Zvonko Pamić. Na klupi za pričuve ostali su Mateo Pribanić, Vito Vratarić, Luka Basar i Luka Bogović. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u srijedu 12. svibnja kada ćemo u polufinalu kupa NSKŽ gostovati kod NK Zrinski Ozalj u Malom Erjavcu.

1 3 4