NOVE PRVENSTVENE POBJEDE JUNIORA I KADETA

U utakmicama 24. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti na svom su travnjaku ugostili ekipe NK Kurilovec iz Velike Gorice. Juniori su bili prilično uvjerljivi i prikazali jako dobru igru i zasluženo slavili s visokih 6:1. Pogotke su postizali kapetan Mihael Šaflin u 1. i 20. minuti, Viktor Markuš u 12. minuti, Ivan Miščin u 42. i 50. minuti i jedan pogodak je autogol gostiju u 76. minuti utakmice. Kadeti su primili pogodak sredinom prvog poluvremena ali su uspjeli izjednačiti preko Antonia Cerjaka. U nastavku utakmice Antonio Cerjak zabio je svoj drugi pogodak iz kaznenog udarca, a pogodak je postigao i kapetan Marko Kusanić za konačnih 3:1.

Za juniore su nastupali Duško Petrović, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Matteo Goršić, Matej Radoš, Ivan Raužan, Dominik Tarbuk i Ivan Šako. U nastavku su priliku još dobili Niko Polović, Vid Horvatić i Alessandro Matić. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete su nastupali Nino Andrić, Ivan Kusanić, Antonio Cerjak, Leon Draganjac, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Patrik Julijan Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku su u nastavku dobili  Mateo Spudić i pioniri Adriano Qeta, Ante Buneta i Antonio Bukovac pod vodstvom trenera Matije Štefančića.