SENIORI OSIGURALI FINALE ŽUPANIJSKOG KUPA

Seniori su danas u Malom Erjavcu gostovali u polufinalu županijskog kupa protiv NK Zrinski Ozalj i slavili s visokih 6:0 i tako se plasirali u finale županijskog kupa gdje će protivnik biti NK Duga Resa 1929 koja je s 2:1 svladala Novigradsku Dobru. Kristijan Sušilović postigao je hat trick pogotcima u 44.,50. i 53. minuti, Marko Kelava je pogodio u 65. minuti, a  Ilija Bagarić do kraja utakmice bio je strijelac dva puta u 73. i 77. minuti utakmice za konačnih 6:0.

U današnjoj utakmici nastupali su Luka Bogović, Borna Pausić, Luka Basar, Vito Vratarić, Roko Prpić, Marko Kelava, Mateo Pribanić, Ivan Mamić, Ilija Bagarić, Kristijan Sušilović, Luka Čakarić, Filip Soldo, Ante Knezović i Daniel Marinić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.