POBJEDA KARLIĆA 1, REMI KARLIĆA 2

Karlići 1 su danas na terenu s umjetnom travom na stadionu Branko Čavlović – Čavlek u 17. kolu ŽNL NSKŽ ugostili NK Duga Resa 1929 i pobjedili uvjerljivim rezultatom 5:0. Pogotke su postizali Maro Sabljarić u 4. minuti, Ozren Glodić u 26. i 29. minuti i Maro Živčić u 28. i 39. minuti utakmice. Karlići 2 su ugostili NK Slunj u utakmici 17. kola 1. ŽNL NSKŽ, te u uzbudljivoj utakmici remizirali rezultatom 1:1. Jedini pogodak za mlade karlovčane postigao je Luka Raguž u posljednjoj minuti utakmice.

Za karliće 1 nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko Čavlović, Lovro Vojak, Ivan Šantić, Karlo Perinac, Ozren Glodić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Leon Trgovčić, Vid Žgela i Maro Sabljatrić pod vodstvom trenera Željka Stepića.

Za karliće 2 nastupali su: Arian Mioković, Franko Janković, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Jakov Jakić, Luka Raguž, Josip Plavetić, Tin Lišnjić, Leon Pešić, Vid Lišnjić, Ante Velić, Ivano Vuletić, Darian Šemović, Toni Vuglešić, Matej Degač, Fran Radočaj, Lovro Jančić i Luka Živković pod vodstvom trenera Željka Stepića.