JUNIORI I KADETI NASTAVILI S POBJEDAMA

U utakmicama 25. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti gostovali su u Samoboru kod ekipa NK Samobor i ostvarili uvjerljive pobjede. Juniori su pobijedili rezultatom 3:0, a pogotke su postizali kapetan Mihael Šaflin 32. minuti, Ivan Raužan u 52. minuti i Ivan Miščin u 80. minuti. Kadeti su bili još uvjerljiviji i s lakoćom nadigrali svoje protivnike rezultatom 7:0. Mate Cindrić i Antonio Cerjak postizali su po dva pogotka na utakmici, dok su po jedan pogodak postizali Mateo Spudić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljenić.

Za juniore su nastupali Duško Petrović, Ivan Šako, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš, Ivan Raužan i Dominik Tarbuk. U nastavku su priliku još dobili Niko Polović, Vid Horvatić i Alessandro Matić. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete su nastupali Nino Andrić, Ivan Kusanić, Antonio Cerjak, Leon Draganjac, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Mateo Spudić, Mate Cindrić, Marko Kusanić i Antonyo Stavljević. Priliku je u nastavku dobio Dorian Likarević pod vodstvom trenera Matije Štefančića.