POBJEDA PIONIRA,REMI MLAĐIH PIONIRA U DUBRAVI

Pioniri i mlađi pioniri su danas u 25. kolu 1. NL središte Zagreb gostovali u Zagrebu kod  NK Dubrava Tim Kabel i ponijeli u Karlovac važna četiri boda u borbi za ostanak. Pioniri su s dva pogotka Vilima Lovrinovića bili bolji rezultatom 2:1, dok su mlađi pioniri u pravoj drami u kojoj su u zadnjih deset minuta postignuta četiri pogotka remizirali rezultatom 2:2. Strijelci za mlađe pionire bili su Niko Željković u 50. minuti i Ivan Raguž u posljednjoj 60. minuti utakmice.

Za pionire 1 nastupali su: Matija Car, Adriano Qeta, Antun Protulipac, Ante Buneta, Vilim Šeketa, Antonio Bukovac, Leo Matešić, Gabrijel Štefanac, Emilio Piškur, Vilim Lovrinović i Borna Cindrić. U nastavku utakmice priliku je dobio Lovro Belavić, dok su na klupi za pričuve ostali Tino Lapov, Alan Antičić, Ivano Lesić, Leon Dražetić i Matija Vranić pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire 1 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Niko Karanović, Mihael Magdić, Mislav Petrić, Marin Cindrić, Patrik Gagula, Filip Bakić, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.