U14 SELEKCIJA NOGOMETNOG SREDIŠTA ZAGREB

Pioniri Alan Antičić, Lovro Belavić i Vilim Šeketa uz Davida Vrbanića iz NK Ilovac izabrani su u U14 selekciju Nogometnog središta Zagreb te će nastupiti na proljetnom selektivnom turniru središta HNS-a koji će se igrat od 22.05 do 26.05.2021. godine u Splitu.
Sukladno kalendaru Hrvatskog nogometnog saveza, Split će od 22. do 26. svibnja biti domaćin selektivnog turnira Središta HNS-a za dječake 2007 godište. Na turniru će nastupiti selekcije Nogometnih središta HNS-a – NS Zagreb, NS Sjever, NS Rijeka, NS Split, NS Osijek i ZNS-a. Turnir se igra na pomoćnom terenu s prirodnom travom stadiona Poljud, a na spomenutom turniru zaigrati će i nogometaši sa područja NSKŽ – ove godine čak četvorica!
Stručni tim Selekcije Nogometnog središta Zagreb čine Izbornik – Sreten Ćuk (Instruktor HNS-a), Treneri: Franjo Kučko, Stjepan Bašić, Mile Buinac i Igor Gec te Fizioterapeut: Mladen Vuzem.
Turnir će pratiti Glavni instruktor HNS-a Petar Krpan te Instruktori HNS-a i ŽNS-a.
Uoči poziva za nastup na turniru u Splitu, Alan Antičić, Lovro Belavić, Vilim Šeketa i David Vrbanić prošli su sve selektivne utakmice i treninge stručnog stožera Nogometnog saveza Karlovačke županije uključujući i Završnu selekciju 4 Županijska Nogometna Saveza – NS Zagrebačke županije, NS Sisačko-moslavačke županije, NS Krapinsko-zagorske županije i NS Karlovačke županije, koja je održana u utorak 18.svibnja na terenima NK Kurilovec u Kurilovcu. Svojim dobrim igrama izborili su poziv za U-14 Selekciju NS Zagreb sa kojom putuju na ovaj turnir HNS-a.
189195255_837542010179366_1977697175431896617_n