KADETI MATEMATIČKI OSIGURALI NASLOV PRVAKA

U utakmicama 27. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti gostovali su u Jastrebarskom kod ekipa NK Vinogradar i pobijedili u obje utakmice. Juniori su pobijedili rezultatom 2:1, a pogotke su postizali Ivan Raužan u 30. minuti i kapetan Mihael Šaflin u 41. minuti utakmice. Kadeti su bili vrlo uvjerljiviji i s lakoćom nadigrali svoje protivnike rezultatom 11:0. Mate Cindrić, Dino Dujam i Antonyo Stavljenić postizali su po tri pogotka na utakmici, dok su po jedan pogodak postizali Antonio Cerjak i Andro Miličević. Ovom pobjedom kadeti su i matematički tri kola prije kraja osigurali naslov prvaka 2. NL središte Zagreb.

Za juniore su nastupali Duško Petrović, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš, Ivan Raužan i Patrik Dujmović. U nastavku su priliku još dobili Niko Polović i Alessandro Matić. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete su nastupali Nino Andrić, Dorian Likarević, Ivan Kusanić, Antonio Cerjak, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Mateo Spudić, Mate Cindrić, Marko Kusanić, i Dino Dujam. Priliku u nastavku su dobili Leon Draganjac, Patrik Julian Stipančić i Antonyo Stavljenić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.