SENIORI SLAVILI PROTIV ZAGORCA

Seniori su danas u 32. kolu 3. HNL središte ugostili na “Čavleku” momčad NK Zagorec iz Krapina. Gosti su poveli u 7. minuti. Filip Soldo je izjednačio u 66. minuti iz kaznenog udarca , a potpuni preokret uslijedio je u 71. minuti kada je Luka Čakarić zabio nakon odlične asistencije Ivana Mamića za 2:1. Svojim drugim pogotkom Filip Soldo postavio je konačnih 3:1.

Za Karlovac 1919 danas su nastupali: Luka Bogović, Roko Prpić, Vito Vratarić, Ante Knezović, Luka Basar, Daniel Marinić, Carlos Carvajal Olmo, Ilija Bagarić, Kristijan Sušilović, Daniel Mićunović i Branko Đukić. U nastavku su priliku dobili Luka Čakarić, Ivan Mamić, Filip Soldo i Mateo Pribanić. Na klupi za pričuve ostali su Filip Srpak i Bruno Bermanec. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u srijedu 02. lipnja kada ćemo u prijateljskoj utakmici gostovati kod NK Dobre u Novigradu.