POBJEDA MLAĐIH PIONIRA, PORAZ PIONIRA U RUDEŠU

Pioniri i mlađi pioniri su u 27. kolu 1. NL središte Zagreb gostovali u Zagrebu kod NK Rudeš i ostvarili polovičan uspjeh. Pioniri su ovog puta poraženi. Domaćini su bili bolji rezultatom 3:0, dok su mlađi pioniri u utakmici s dva preokreta na kraju slavili 3:2. Strijelci za mlađe pionire bili su Patrik Curman u 13. minuti, Niko Željković u 47. minuti i Matija Škrtić u 54. minuti utakmice.

Za pionire 1 nastupali su: Matija Car, Lovro Belavić, Adriano Qeta, Antun Protulipac, Vilim Šeketa, Antonio Bukovac, Leo Matešić, Gabrijel Štefanac, Ivano Lesić, Vilim Lovrinović i Borna Cindrić. U nastavku utakmice priliku su dobili Matija Vranić, Jakov Ribar, Matej Škrtić i Alan Antičić dok su na klupi za pričuve ostali Tino Lapov i Tibor Paninac pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire 1 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Niko Karanović, Mihael Magdić, Mislav Petrić, Marin Cindrić, Patrik Gagula, Filip Bakić, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.