SENIORI U PRIJATELJSKOM OGLEDU BOLJI OD NOVIGRADSKE DOBRE

Seniori su danas u prijateljskoj utakmici gostovali u Novigradu kod NK Dobra Novigrad. Plavo bijeli su bili bolji od domaćeg niželigaša rezultatom 4:1. Dva pogotka postigao je Filip Soldo, dok su po jedan pogodak postigli juniori Ivan Miščin i Ivan Raužan.

Za Karlovac 1919 danas su nastupali: Duško Petrović, Ivor Ribar, Karlo Joha, Borna Pausić, Filip Srpak, Mateo Pribanić, Gabrijel Stepinac, Luka Čakarić, Ivan Miščin, Daniel Mićunović i Branko Đukić . U nastavku su u igru ušli Rafael Stepinac, Luka Basar, Roko Prpić, Ivan Raužan, Vito Vratarić, Filip Soldo, Daniel Marinić i Kristijan Sušilović. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u subotu 05. lipnja kada ćemo u 33. kolu 3. HNL središte gostovati kod NK Špansko u Zagrebu.

NK Dobra Novigrad -NK Karlovac 1919