MINIMALNA POBJEDA PIONIRA, REMI BEZ POGODAKA MLAĐIH PIONIRA

Pioniri i mlađi pioniri jučer su na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović – Čavlek u utakmicama 28. kola 1. NL središte Zagreb ugostili NK Hrvatski Dragovoljac iz Zagreba i osvojili četiri boda. Pioniri su bili bolji s minimalnih 1:0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Vilim Lovrinović u 22. minuti. Mlađi pioniri su remizirali u utakmici bez pogodaka. Za pionire u današnjoj utakmici nastupali su: Matija Car, Adriano Qeta, Antun Protulipac, Emilio Piškur, Vilim Šeketa, Leo Matešić, David Luketić, Lovro Belavić, Ivano Lesić, Vilim Lovrinović i Borna Cindrić. U nastavku utakmice priliku su dobili Neo Jaković, Leon Dražetić i Tibor Planinac dok su na klupi za pričuve ostali Alan Antičić, Mihael Kolić i Jakov Ribar pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Matija Škrtić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Mihael Magdić, Marin Cindrić, Patrik Gagula, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Izjave: Ivan Raguž i Matija Car