LIMAČI 1 PROSLAVILI NASLOV PRVAKA, LIMAČI 3 UVJERLJIVI, O NASLOVU ODLUČUJU U ZADNJEM KOLU

Limači 1 su jučer odigrali i posljednju utakmicu 4. kola lige za prvaka 1. ŽNL NSKŽ na Turnju kod NK Korana i slavili s uvjerljivih 7:0, te proslavili naslov prvaka. Petar Bjelajac tresao je mrežu četiri puta, Niko Brkljačić dva puta i Dino Beader Trajanovski jednom. Limači 1 ostvarili su dvadeset pobjeda iz isto toliko odigranih utakmica te zabili rekordnih 200 golova.

Za limače 1 nastupali su Bartol Antičić, Grgur Vesić, Filip Šebrek, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Petar Bjalajac, Niko Simić, Dino Beader Trajanovski, August Šantić, Niko Brkljačić, Antonio Potlaček, Luka Hipš, Stjepan Plavetić i Ivor Ružić pod vodstvom trenera Igora Geca.

Limači 3 odigrali su na svom travnjaku utakmicu 20. kola 2. ŽNL NSKŽ protiv NK Ilovac 2 i pobijedili rezultatom 10:1. Pon tri pogotka postizali su Jeronim Hajsan i Bruno Golubić, dok su po dva postizali Matija Požgaj i Teo Kosovac. Limači 3 će sljedećeg vikenda u Svetom Petru u međusobnom dvoboju protiv NK Dobra odlučivati o naslovu prvaka.

Za limače 3 nastupali su Matko Škrtić, Juraj Mađer, Filip Lang, Bruno Golubić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Jeronim Hajsan, Max Klokočki, Luka Mazarek, Lukas Lišnjić, Ivano Vuković, Grga Duić, Ivan Ćavar, Mata Fanjak, Jakov Šlat i Matija Požgaj pod vodstvom trenera Matije Štefančića.