POBJEDA JUNIORA, PORAZ KADETA U VRAPČU

U utakmicama 29. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti gostovali su u Zagrebu kod ekipa NK Vrapče i ostvarili po jednu pobjedu i jedan poraz. Juniori su bili uvjerljivi i slavili s visokih 7:1. Ivan Raužan postigao je četiri pogotka, dok su po jedan pogodak postigli Viktor Markuš, Patrik Dujmović i Matteo Goršić. Kadeti su poraženi rezultatom 3:1, a jedini pogodak za plavo bijele postigao je Mate Cindrić.

Za juniore su nastupali Duško Petrović, Mihael Šaflin, Dominik Tarbuk, Alessandro Matić, Ivan Šako, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš, Ivan Raužan i Patrik Dujmović. U nastavku su priliku još dobili Vid Horvatić i Niko Polović. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete su nastupali Nino Andrić, Dorian Likarević, Ivan Kusanić, Dino Dujam, Josip Blažun, Roko Laskač, Andro Miličević, Patrik Julian Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić, i Antonyo Stavljenić. Priliku u nastavku je dobio Mateo Spudić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.