SENIORI REMIZIRALI U ŠPANSKOM

Seniori su danas u 33. kolu 3. HNL središte gostovali u Zagrebu kod momčadi NK Špansko. Poveli su plavo bijeli u 26. minuti preko Kristijana Sušilovića i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Gosti su izjednačili u 59. minuti, da bi u 66. minuti iz kaznenog udarca preokrenuli susret. Kristijan Sušilović svojim drugim pogotkom u 85. minuti postavlja konačnih 2:2. Za Karlovac 1919 danas su nastupali: Luka Bogović, Roko Prpić, Borna Pausić, Ante Knezović, Filip Srpak, Daniel Marinić, Mateo Pribanić, Luka Čakarić, Kristijan Sušilović, Daniel Mićunović i Branko Đukić . U nastavku su priliku dobili Ilija Bagarić, Ivan Mamić i Filip Soldo. Na klupi za pričuve ostali su Vito Vratarić, Karlo Joha, Luka Basar i Carlos Olmo Carvajal. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je za tjedan dana u subotu 12. lipnja kada ćemo u zadnjem kolu ugostiti mončad NK Bistre.