KARLIĆI 1 POBJEDILI KORANU, UVJERLJIV PORAZ KARLIĆA 2

Karlići 1 i karlići 2 igrali su ovog vikenda pretposljednje 20. kolo ŽNL NSKŽ. Karlići 1 su na Turnju protiv NK Korana pobijedili rezultatom 2:0 golovima Mateja Spudića i Ivana Šantića u posljednjim minutama utakmice, te će u posljednje kolo i derbi utakmicu za naslov prvaka protiv NK Ilovac 1 dočekati s tri boda prednosti. Karlići 2 su imali teško gostovanje kod NK Ilovac 1 i upisali su uvjerljivi poraz rezultatom 13:0.

Za karliće 1 nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko Čavlović, Lovro Vojak, Ivan Šantić, Karlo Perinac, Ozren Glodić, Vilim Pavlić, Maro Živčić, Filip Stubljar, Tomislav Radić, Leon Trgovčić, Maro Sabljarić,Matej Spudić i Vid Žgela.

Za karliće 2 nastupali su: Arian Mioković, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Jakov Jakić, Tin Lišnjić, Leon Pešić, Vid Lišnjić, Ante Velić, Ivano Vuletić, Josip Plavetić, Darian Šemović, Matej Degač, Fran Radočaj i Lovro Jančić.

Obje ekipe vodio je trenera Željko Stepić.

Izjava: Vid Žgela – Karlovac 1919