REMI I PORAZ PIONIRA U SREDIŠTU, POBJEDA I REMI PIONIRA U ŽUPANIJI

U subotu u 29. kolu 1. NL središte Zagreb, pioniri 1 i mlađi pioniri 1 gostovali su u Sisku kod HNK Segesta. Pioniri su poraženi rezultatom 3:0, dok su mlađi pioniri drugu utakmicu zaredom odigrali bez pogodaka i osvojili jedan bod.

U nedjelju u posljednjem 5. kolu lige za prvaka 1. ŽNL NSKŽ pioniri 2 i mlađi pioniri 2 gostovali su u Slunju kod NK Slunj. Pioniri 2 su remizirali rezultatom 2:2, a pogotke su postizali Ivan Kuri i Marko Car. Mlađi pioniri 2 pobijedili su s uvjerljivih 6:0. Hat trick postigao je Ivan Fumić, a jedan pogodak postigli su Tino Berša, Dominik Pavlaković i Niko Brkljačić.

Za pionire 1 nastupali su: Matija Car, Leo Matešić, Antun Protulipac, Ivano Lesić, Neo Jaković, Emilio Piškur, Vilim Šeketa, Tibor Planinac, Lovro Belavić, Vilim Lovrinović i Borna Cindrić. U nastavku utakmice priliku su dobili Alan Antičić, Jakov Ribar, Mihael Kolić i Marko Car dok je na klupi za pričuve ostao Tino Lapov pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire 1 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Matija Škrtić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Mislav Petrić, Niko Karanović, Mihael Magdić, Marin Cindrić, Patrik Gagula, Filip Bakić, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Za pionire 2 nastupali su: Matija Car, Luka Vitas, Jakov Ribar, Marko Delač Smrzlić, Alan Antičić, Ivano Karapandža, Mihael Kolić, Crisstiano Matić, Neo Jaković, Borna Cindrić i Lovro Belavić, pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za mlađe pionire 2 nastupali su: Bartol Antičić, Jan Bjelivuk, Ivan Fumić, Luka Turković, Dino Beader Trajanovski, Fran Plevel, Tino Berša, Kian Grašić, Niko Brkljačić, Niko Simić, Vito Cindrić, Fran Kuri, Mauro Kosić, Vito Milanković, Luka Filipčić, Dominik Pavlaković i Arian Ogrešević, pod vodstvom trenera Igora Geca.