JUNIORI UVJERLJIVI PROTIV BARILOVIĆA U KUPU, LIMAČI 3 DANAS ZA NASLOV PRVAKA, KARLIĆI 2 DOČEKUJU ILOVAC 2

Juniori su jučer igrali osminu finala kupa NSKŽ u Mostanju protiv NK Barilović i slavili s uvjerljivih 7:1. Po dva pogotka postigli su Vid Horvatić i Ivan Miščin, dok su po jedan pogodak postigli Matteo Goršić, Niko Polović i Mate Cindrić.

Za juniore su nastupali Duško Petrović, Ivor Ribar, Mihael Šaflin, Alessandro Matić, Rafael Stepinac, Viktor Markuš, Niko Polović, Marko Kusanić, Mate Cindrić, Matej Radoš i Vid Horvatić. U nastavku su priliku dobili Antonio Cerjak, Gabrijel Stepinac, Patrik Dujmović, Matteo Goršić i Ivan Miščin pod vodstvom trenera Ante Šulentića.

Limači 3 danas 10. lipnja 2021. igraju posljednju utakmicu 21. kola 2. ŽNL NSKŽ u Svetom Petru kod NK Dobra i ta utakmica odlučiti će tko će od ove dvije ekipe ponijeti titulu prvaka. Utakmica počinje u 18:00 sati.

Karlići 2 danas 10. lipnja 2021. završavaju natjecateljsku sezonu domaćom utakmicom 21. kola ŽNL NSKŽ protiv NK Ilovac 2. Utakmica počinje u 19:30 sati.