PORAZI LIMAČI 3 I KARLIĆA 2

Limači 3 su u utakmici 21. kola 2. ŽNL NSKŽ koja je odlučivala o naslovu prvaka poraženi od Dobre iz Svetog Petra rezultatom 1:0. Plavo bijeli su se napromašivali u prvom djelu a kazna je za to stigla u drugom dijelu u obliku kaznenog udarca koji su domaćini realizirali.

Za limače 3 nastupali su Matko Škrtić, Lukas Lišnjić, Juraj Mađer, Filip Lang, Bruno Golubić, Teo Kosovac, Damjan Grgeljac, Ivano Vuković, Jeronim Hajsan, Max Klokočki, Ivan Ćavar, Mata Fanjak, Jakov Šlat i Matija Požgaj pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Karlići 2 na svom su travnjaku u utakmici 21. kola ŽNL NSKŽ ugostili NK Ilovac 2 i upisali poraz rezultatom 2:0.

Za karliće 2 nastupali su Arian Mioković, Franko Janković, Ante Kozina, Tomislav Bujević, Jakov Jakić, Darian Šemović, Toni Vuglešić, Matej Degač, Leon Pešić, Vid Lišnjić, Ante Velić, Fran Radočaj, Luka Raguž, Josip Plavetić, Ivan Đurić, Luka Živković, Tin Lišnjić i Ivano Vuletić pod vodstvom trenera Željka Stepića.