PIONIRI I MLAĐIH PIONIRI PORAŽENI U ZADNJEM KOLU

Pioniri i mlađi pioniri danas ujutro su na svom terenu u posljednjem 30. kolu 1. NL središte Zagreb ugostili NK Kustošija. Gosti iz Zagreba bili su bolji u obje utakmice i slavili kod mlađih pionira s uvjerljivih 5:0, a kod pionira rezultatom 3:1. Jedini pogodak za plavo bijele postigao je Ivan Bosiljevac.

Za pionire 1 nastupali su: Matija Car, Gabrijel Štefanac, Leo Matešić, Antun Protulipac, Ivano Lesić, Antonio Bukovac, Emilio Piškur, Tibor Planinac, Adriano Qeta, Vilim Lovrinović i Borna Cindrić. U nastavku utakmice priliku su dobili Alan Antičić, Neo Jaković, Lovro Belavić i Ivan Bosiljevac dok su na klupi za pričuve ostali Matija Vranić i Jakov Ribar pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire 1 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Marko Brcković, Ivan Raguž, Zoran Basara, Niko Željković, Mislav Petrić, Niko Karanović, Mihael Magdić, Marin Cindrić, Filip Bakić, Fran Plevel i Patrik Curman, pod vodstvom trenera Nermina Muminovića