SENIORI POBJEDOM ZAVRŠILI PRVENSTVO

Seniori su danas u 34. kolu 3. HNL središte ugostili na “Čavleku” momčadi NK Bistra. Plavo bijeli su slavili rezultatom 3:0 i okončali sezonu na 6. mjestu. Luka Čakarić bio je dvostruki strijelac, a jedan pogodak pridodao je Daniel Marinić.

Za Karlovac 1919 danas su nastupali: Luka Bogović, Roko Prpić, Borna Pausić, Ante Knezović, Luka Basar, Daniel Marinić, Daniel Mićunović, Luka Čakarić, Kristijan Sušilović, Ivan Mamić i Branko Đukić . U nastavku su priliku dobili Ilija Bagarić, Mateo Pribanić, Vito Vratarić, Carlos Olmo Carvajal i Ivan Miščin . Na klupi za pričuve ostali su Duško Petrović i Gabrijel Stepinac. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je za u srijedu 16. lipnja kada ćemo igrati finale kupa protiv momčadi NK Duga Resa 1929.

Izjava: Luka Bogović