JUNIORI MINIMALNO SLAVILI, KADETI PORAŽENI U ZADNJEM KOLU

U utakmicama 30. kola 2. NL središte Zagreb juniori i kadeti ugostili su ekipe NK Brezovica i ostvarili po jednu pobjedu i jedan poraz. Juniori su slavili s minimalnih 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Patrik Dujmović. Kadeti su poraženi rezultatom 2:1, a jedini pogodak za plavo bijele postigao je Patrik Julian Stipančić.

Za juniore su nastupali Duško Petrović, Mihael Šaflin, Alessandro Matić, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Gabrijel Stepinac, Matteo Goršić, Matej Radoš, Ivan Raužan i Patrik Dujmović. U nastavku su priliku još dobili Vid Horvatić, Dominik Tarbuk, Rafael Stepinac i Niko Polović. Momčad je vodio trener Ante Šulentić.

Za kadete su nastupali Nino Andrić, Dorian Likarević, Leon Draganjac, Roko Laskač, Andro Miličević, Mateo Spudić, Antonio Cerjak, Patrik Julian Stipančić, Mate Cindrić, Marko Kusanić, i Antonyo Stavljenić. Priliku u nastavku je dobio Dino Dujam pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Izjava: Rafael Stepinac
Izjava: Mate Cindrić