LIMAČI OSVOJILI DRUGO MJESTO NA ZAVRŠNOM TURNIRU

Limači su danas na turniru završnice lige središta Zagreb koji se igrao u Karlovcu na našem stadionu Branko Čavlović – Čavlek ostvarili povijesni uspjeh osvojivši 2. mjesto. Plavo bijeli su u prvoj utakmici u skupini porazili GNK Dinamo rezultatom 1:0, a pogodak je postigao Niko Brkljačić. U drugoj utakmici protivnik je bio NK Dugo Selo i karlovčani su s dva pogotka Dine Beadera Trajanovskog slavili s 2:0 plasiravši se tako u finale gdje su plavo bijele čekali vršnjaci iz NK Lokomotiva Zagreb. Vidno umorni naši limači nisu mogli pružiti jači otpor pa su u finalu poraženi s uvjerljivih 5:1, a strijelac jedinog pogotka u finalu za karlovčane bio je Niko Brkljačić.

Za Karlovac 1919 na završnom turniru nastupali su Barrtol Antičić, Stjepan Plavetić, Luka Hipš, Dino Beader Trajanovski, Petar Bjelajac, Antonio Potlaček, Filip Šebrek, Niko Brkljačić, Dorijan Podvorec, Grgur Vesić, Niko Simić, August Šantić, Roko Marinković i Ivor Ružić pod vodstvom trenera Igora Geca.