DAN NOGOMETA I FINALE ŽUPANIJSKOG KUPA

Naš stadion Branko Čavlović – Čavlek danas u srijedu 16. lipnja biti će domaćin tradicionalne manifestacije ‘Dan nogometa Nogometnog saveza Karlovačke županije’, u sklopu koje će biti odigrana i finalna utakmica županijskog Kupa. Manifestaciju će od 18.15 sati otvoriti revijalna utakmica naših mlađih pionira Karlovca 1919 i selekcije NSKŽ. Nakon utakmice bit će podijeljeni pehari i medalje najboljima u Ligi veterana. Zatim slijedi uručenje priznanja najboljim strijelcima županijskih liga u svim dobnim uzrastima, podjela pehara prvacima svih liga. U 20 sati i 15 minuta počinje finalna utakmica Kupa Nogometnog saveza Karlovačke županije u kojoj će nam suparnik biti NK Duga Resa 1929. U poluvremenu će biti upriličena podjela priznanja zaslužnim sportskim djelatnicima kao i nagrada za životno djelo, a nakon finala dodjela pehara i medalja finalistima i pobjednicima Kupa.