SENIORI POBJEDNICI ŽUPANIJSKOG KUPA

Seniori su jučer u finalnoj utakmici županijskog kupa s minimalnih 1:0 pobijedili prvaka županijske lige NK Duga Resa 1929. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Luka Čakarić. Mlađi pioniri 2 su u revijalnoj utakmici koja je odigrana prije finala poraženi od selekcije NSKŽ rezultatom 5:2. Oba pogotka za karlovčane postigao je Tino Berša.

Za seniore u finalu nastupali su Luka Bogović, Filip Srpak, Vito Vratarić, Borna Pausić, Roko Prpić, Daniel Marinić, Mateo Pribanić, Ivan Mamić, Kristijan Sušilović, Ilija Bagarić i Luka Čakarić. U nastavku utakmice priliku su dobili Daniel Mićunović, Karlo Joha i Ivor Ribar. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.

Za mlađe pionire 2 nastupali su Mauro Kosić, Roko Marinković, Luka Turković, Dorijan Podvorec, Grgur Vesić, Kian Grašić, Fran Plevel, Ivan Fumić, Karlo Vodanović (C), Vito Milanković, Tino Berša; još su igrali: Bartol Antičić, Arian Ogrešević, Dominik Pavlaković, Petar Bjelajac, Antonio Potlaček, Niko Simić, Ivor Ružić i Mahmoud Al Fahel pod vodstvom trenera Igora Geca.