SENIORI MINIMALNO POBIJEDILI U PRVOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI

Seniori su večeras u Rijeci na umjetnoj travi NK Halubjan odmjerili snage u prvoj pripremnoj utakmici protiv drugoligaša Orijenta 1919. Plavo bijeli su slavili minimalnim rezultatom 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je Carlos Olmo Carvajal iz kaznenog udarca.

Za seniore u prvom poluvremenu nastupali su: Luka Bogović, Ivor Ribar, Vito Vratarić, Borna Pausić, Roko Prpić, Daniel Marinić, Daniel Mićunović, Ivan Mamić, Ante Špoljarić, Gabrijel Stepinac i Luka Čakarić. U drugom poluvremenu priliku su još dobili Duško Petrović, Nikola Vucelić, Chase Van de Way, Tomas Dadić, Mateo Pribanić, Matej Radoš, Matteo Goršić, Noz Kristaj, Ivan Miščin, Carlos Olmo Carvajal i Vladimir Oršolić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća pripremna utakmica je u srijedu 21.07. protiv GNK Dinamo II na stadionu Branko Čavlović – Čavlek u 18 sati.