PORAZ SENIORA OD JARUNA

Seniori su danas u Zagrebu odigrali i treću pripremnu utakmicu protiv NK Jarun. Domaćini su pogotkom u posljednjoj minuti slavili rezultatom 2:1. Jedini pogodak za plavo bijele postigao je Jose Antonio Gomez.

Za seniore u prvom poluvremenu nastupali su: Luka Bogović, Nikola Vucelić , Vladimir Oršolić, Borna Pausić, Roko Prpić, Mateo Pribanić, Ivan Mamić, Daniel Marinić, Ilija Bagarić, Gabrijel Stepinac, Jose Antonio Gomez i Luka Čakarić. U drugom poluvremenu na teren su istrčali Duško Petrović, Antonio Majcenić, Ivor Ribar, Vito Vratarić, Ante Knezović, Tomas Dadić, Daniel Mićunović, Zvonko Pamić, Ante Špoljarić, Chase Van Wey, Faysal Chouaib i Craig Szczuka. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća pripremna utakmica je u utorak 27.07. protiv NK Hrvatski Dragovoljac u Zagrebu u 18 sati.