SENIORI MINIMALNO PORAŽENI OD HRVATSKOG DRAGOVOLJCA, SUTRA S JUNIORIMA SLAVEN BELUPA

Seniori su danas u Zagrebu odigrali i četvrtu pripremnu utakmicu protiv NK Hrvatski Dragovoljac. Domaćini su pogotkom Maria Veljače u 67. minuti slavili rezultatom 1:0. Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Luka Bogović, Antonio Majcenić, Vladimir Oršolić, Ante Knezović, Roko Prpić, Tomas Dadić, Ivan Mamić, Daniel Marinić, Ilija Bagarić, Kristijan Sušilović i Luka Čakarić. U drugom poluvremenu priliku su još dobili Daniel Mićunović, Mihael Đopar, Nikola Vucelić, Jose Antonio Gomez, Borna Pausić, Noz Kristaj, Mateo Pribanić, Faysal Chouaib i Craig Szczuka. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća pripremna utakmica je sutra u srijedu 28.07. u Gospiću protiv juniora NK Slaven Belupo u 16:30 sati. Na put sa seniorima će i juniori koji će nakon seniora odigrati pripremnu utakmicu protiv kadeta NK Slaven Belupo.