JUNIORI REMIZIRALI SA SLAVEN BELUPOM,KADETI PORAŽENI OD LOKOMOTIVE

Juniori su jučer u Gospiću odmjerili snage s kadetima NK Slaven Belupo i remizirali rezultatom 1:1. Pogodak za plavo bijele postigao je Viktor Markuš. Kadeti su u Zvečaju igrali protiv pionira Lokomotive koji su na pripremama na Mrežnici, te su minimalno poraženi rezultatom 1:0.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su Nino Andrić, Matija Car, Dorian Likarević, Leon Draganjac, Alessandro Matić, Mihael Šaflin, Ivan Kusanić, Viktor Markuš, Roko Laskač, Marko Kusanić, Antonio Cerjak, Matej Radoš, Mate Cindrić, Dominik Lukšić, Antonyo Stavljenić i Dino Dujam.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su Matija Car, Tino Lapov, Adriano Qeta, Antonio Bukovac, Gabrijel Štefanac, Vilim Lovrinović, Fran Vukelja, Emilio Piškur, Emil Šeketa, Noel Tutić, Gabrijel Krajinović, David Vrbanić, Matej Škrtić i Alan Antičić. Obje momčadi vodio je trener Matija Štefančić.