SENIORI PORAŽENI U LUČKOM

Seniori su danas u Lučkom odigrali i šestu pripremnu utakmicu protiv NK Lučko. Poveli su naši seniori pogotkom Luke Čakarića početkom drugog poluvremena, ali su domaćini uspjeli preokrenuti rezultat s dva pogotka i slaviti rezultatom 2:1. Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Luka Bogović(od 70. min Craig Sczcuka), Antonio Majcenić(od 70. min Nikola Vucelić), Borna Pausić(od 46. min Vladimir Oršolić), Ante Knezović(od 70. min Rafael Stepinac) ,Mihael Đopar(od 46. min Roko Prpić) ,Mateo Pribanić (od od 46. min Tomas Dadić), Ivan Mamić(od 30. min Luka Čakarić (od 70. min Faysal Hassany) , Gabrijel Stepinac (od 46. min Daniel Mićunović), Daniel Marinić(od 65. Zvonko Pamić), Jose Antonio Gomez (od 46 min Ilija Bagarić), Kristijan Sušilović. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća pripremna utakmica je u srijedu 04. kolovoza u Dugoj Resi protiv NK Duga Resa 1929 u 18:00 sati.