JUNIORI REMIZIRALI, KADETI PORAŽENI U VELIKOJ GORICI

Juniori i kadeti su danas ujutro odigrali na gradskom stadionu u Velikoj Gorici svoje pripremne utakmice protiv vršnjaka iz HNK Gorica. Kadeti su izašli prvi na teren i nisu mogli konkurirati domaćinu koji je slavio s uvjerljivih 6:1. Jedini pogodak za kadete postigao je Antonyo Stavljenić. Juniori su svoju utakmicu igrali odmah nakon kadeta i remizirali rezultatom 1:1. Strijelac za plavo bijele bio je Matteo Goršić.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su Nino Andrić, Antonio Cerjak, Mihael Šaflin, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Dominik Lukšić, Patrik Dujmović, Matteo Goršić, Viktor Markuš, Ivan Miščin, Dino Dujam, Josip Blažun, Andro Miličević i Dorian Likarević pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su Matija Car, Adriano Qeta, Leo Matešić, Matej Magdić, Mateo Spudić, Roko Laskač, Nino Dujan, Andrija Štefanac, Antonyo Stavljenić, Antonio Bukovac, Emilio Piškur, Lovro Belavić, Alan Antičić, Noel Tutić, Ivan Bosiljevac, Matej Ferderbar, Gabrijel Štefanac i Ivano Lesić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.