SENIORI UVJERLJIVI PROTIV DUGA RESE 1929

Seniori su jučer u Dugoj Resi igrali pripremnu utakmicu protiv domaćina novog četvrtoligaša NK Duga Resa 1929 i slavili s visokih 10:0. Tri pogotka postigao je Luka Čakarić, dva pogotka Faysal Hassany, a po jedan pogodak postigli su Ivan Mamić, Jose Antonio Gomez, Vladimir Oršolić, Kristijan Sušilović i Ilija Bagarić.

Za seniore u ovoj utakmici nastupali su: Luka Bogović (od 60. min Craig Szczuka), Mihael Đopar (od 46. min Ivor Ribar), Borna Pausić (od 46. min Vito Vratarić), Ante Knezović (od 46. min Vladimir Oršolić), Gabrijel Stepinac (od 46. min Nikola Vucelić), Mateo Pribanić (od 46. min Tomas Dadić), Daniel Marinić, Zvonko Pamić (od 46. min Daniel Mićunović), Ilija Bagarić ( od 60. min Jose Antonio Gomez), Kristijan Sušilović (od 60. min Faysak Hassany), Luka Čakarić (od 46. min Ivan Mamić) pod vodstvom trenera Sretena Ćuka.