POBJEDE JUNIORA, KADETA I MLAĐIH PIONIRA, PORAZ PIONIRA U PRIPREMNIM UTAKMICAMA

Juniori su danas na pomoćnom terenu stadiona Branko Čavlović – Čavlek ugostili seniore NK Ivančice iz Zlatar Bistrice i pobijedili s visokih 8:2. U strijelce su se upisivali Chase Van Way i Matteo Goršić dva puta, Mihael Šaflin, Dino Dujam, Marko Kusanić i Ivan Miščin po jednom.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Craig Szczuka, Antonio Cerjak, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Mihael Šaflin, Viktor Markuš, Marko Kusanić, Patrik Dujmović, Matteo Goršić, Ivan Miščin, Chase Van Way, Dino Dujam, Andro Miličević, Josip Blažun, Dominik Lukšić pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Kadet i pioniri gostovali su u Gospiću kod ekipa NK Slaven Belupo koji tamo borave na pripremama i ostvarili jednu pobjedu i jedan poraz. Kadeti su slavili s minimalnih 1:0, a jedini pogodak postigao je Roko Laskač iz kaznenog udarca. Pioniri su poraženi rezultatom 3:2. Pogotke su postigli Borna Cindrić i Patrik Curman.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Adriano Qeta, Leo Matešić, Matej Magdić, Mateo Spudić, Roko Laskač, Fran Vukelja, Andrija Štefanac, Josip Sabo, Stipe Mihalić, Antonyo Stavljenić, Matija Car, Gabrijel Štefanac, Antonio Bukovac, Ivano Lesić, Tibor Planinac, Nino Dujan, Matej Ferderbar, Mihael Kolić, Ivan Bosiljevac i Noel Tutić pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za pionire u ovoj utakmici nastupali su: Mihael Milčić, Marko Car, Jakov Ribar, Marko Delač Smrzlić, David Vrbanić, Fran Kuri, Borna Cindrić, Matija Škrtić, Matej Škrtić, Matija Vranić, Alan Antičić, Lovro Belavić, Filip Bakić, Adrian Medved, Mihael Magdić, Ivan Raguž, Patrik Curman, Marko Brcković, Ivan Tuškan, Lovro Fanjak i Marin Cindrić pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Mlađi pioniri su svoju utakmicu igrali nakon juniora također protiv NK Ivančica iz Zlatar Bistrice i pobijedili rezultatom 3:2. Jan Samardžija je dva puta tresao mrežu gostiju, dok je jedan pogodak postigao Fran Kuri.

Za mlađe pionire u ovoj utakmici nastupali su: Stjepan Plavetić, Luka Turković, Karlo Zvonarić, Luka Moškun, Jan Bjelivuk, Antonio Potlaček, August Šantić, Niko Simić, Jan Samardžija, Petar Bjelajac i Fran Kuri pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.