SENIORI PREOKRETOM DO POBJEDE NAD SEGESTOM

Seniori su danas odigrali svoju osmu pripremnu utakmicu. Protivnik je bio HNK Segesta iz Siska. Utakmica se igrala na stadionu Branko Čavlović – Čavlek. Gosti su dva puta vodili, ali su na kraju naši plavo bijeli u posljednjih deset minuta postigli tri gola za preokret i konačan rezultat od 4:2. Dva pogotka postigao je Luka Čakarić, dok su po jedan postigli Ilija Bagarić i Kristijan Sušilović.

U današnjoj utakmici nastupali su: Luka Bogović (od 46. min Jan Paus – Kunst), Ivor Ribar, Vladimir Oršolić (od 46. min Borna Pausić), Ante Knezović (od 55. min Vito Vratarić), Gabrijel Stepinac (od 55. Nikola Vucelić), Mateo Pribanić (od 46. min Tomas Dadić), Daniel Marinić (od 46. min Daniel Mićunović), Ivan Mamić (od 46. min Zvonko Pamić), Kristijan Sušilović, Ilija Bagarić, Luka Čakarić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk.

Sljedeća pripremna utakmica seniora je u srijedu 11. kolovoza u 18 sati u Vrapču.