ČETIRI SELEKCIJE ŠKOLE NOGOMETA GOSTOVALE NA RUJEVICI

Danas su naši pioniri 2, mlađi pioniri, limaći i limaći 2 gostovali u prijateljskim utakmicama na Riječkoj Rujevici kod HNK Rijeka. Pioniri 2 su remizirali protiv godinu dana mlađih Riječana rezultatom 2:2. Pogotke su postigli Patrik Curman i Lovro Fanjak. Mlađi pioniri su uvjerljivo poraženi rezultatom 6:0. Limaći su također upisali visok poraz rezultatom 9:1, a jedini pogodak postigao je Filip Lang. Limaći 2 su u zanimljivoj utakmici i pravoj golijadi ipak poraženi rezultatom 6:5. U strijelce su se upisivali Marin Vinski i Filip Stubljar po dva puta i Luka Raguž jednom.

Za pionire 2 nastupali su: Filip Bakić, Zoran Basara, Marko Brcković, Marin Cindrić, Patrik Curman, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Patrik Gagula, Niko Karanović, Mihael Magdić, Adrian Medved, Mihael Milčić, Mislav Petrić, Ivan Raguž, David Šeketa, Matija Škrtić i Ivan Tuškan pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Za mlađe pionire nastupali su: Jan Bjelivuk, Ivan Fumić, Kian Grašić, Fran Kuri, Vito Milanković, Arian Ogrešević, Jakov Lukunić, Fran Plevel, Luka Turković, Karlo Zvonarić, Niko Simić, Petar Bjelajac, Stjepan Plavetić, Antonio Potlaček, Luka Hipš, August Šantić, Filip Asoli Štanfar, Luka Moškun, Jan Samardžija i Mauro Kosić pod vodstvom trenera Igora Geca.

Za limaće nastupali su: Jakov Šlat, Filip Lang, Matko Škrtić, Damjan Grgeljac, Mata Fanjak, Teo Kosovac, Bruno Golubić, Ivano Vuković, Ivan Ćavar, Max Klokočki, Matija Požgaj, Juraj Mađer i Lukas Lišnjić pod vodstvom trenera Ivana Fumića.

Za limaće 2 nastupali su: Lovro Vojak, Ivan Šantić, Marin Vinski, Filip Stubljar, Ante Velić, Fran Radočaj, Tomislav Bujević, Josip Plavetić, Luka Raguž i Noa Bunoza pod vodstvom trenera Matije Štefančića i Karla Johe.