JUNIORI REMIZIRALI,KADETI UVJERLJIVI,PIONIRI PORAŽENI

Juniori i kadeti su danas ujutro gostovali u Zagrebu u Gajnicama kod NK Ponikve i odigrali svoje pripremne utakmice. Juniori su remizirali rezultatom 2:2. Pogodak je postigao Anttonio Cerjak, dok je drugi pogodak autogol domaćeg igrača. Kadeti su bili uvjerljivi i slavili rezultatom 5:0. Antonyo Stavljenić je dva puta tresao mrežu protivnika, a po jednom su to činili Roko Laskač, Emil Šeketa i Patrik Julian Stipančić. Pioniri su jučer u Zvečaju poraženi od NK Lokomotiva Zagreb rezultatom 2:0

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Craig Szczuka, Josip Blažun, Antonio Cerjak, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Dorian Likarević, Ivan Miščin, Patrik Dujmović, Matteo Goršić, Marko Kusanić, Dominik Lukšić, Dino Dujam, Leon Draganjac, Vid Horvatić i Emilio Piškur pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Matija Car, Mateo Spudić, Ivan Kusanić, Leo Matešić, Adriano Qeta, Roko Laskač, Patrik Julian Stipančić, Andrija Štefanac, Nino Dujan, Antonyo Stavljenić, Antonio Bukovac, Noel Tutić, Emil Šeketa, David Kolić, Fran Vukelja, Gabrijel Štefanac, David Luketić, Antun Protulipac, Tibor Planinac, Ivano Lesić i Matej Ferderbar pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.