REMI SENIORA U PRIPREMNOJ UTAKMICI U VRAPČU

Seniori su danas u Zagrebu u Vrapču odigrali i devetu pripremnu utakmicu protiv NK Vrapče. Tri puta su se plavo bijeli vraćali iz rezultatskog minusa za konačan rezultat 3:3. Pogotke su postizali Daniel Marinić, Zvonko Pamić i Ilija Bagarić. Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Jan Paus – Kunšt (od 46. min Luka Bogović), Nikola Vucelić (od 60. min Mihael Đopar), Borna Pausić (od 46. min Vladimir Oršolić), Vito Vratarić, Ivor Ribar (od 46. min Roko Prpić) ,Tomas Dadić (od 46. min Mateo Pribanić), Daniel Marinić (od 60. min Zvonko Pamić), Daniel Mićunović (od 60. min Gabrijel Stepinac) Luka Čakarić (od 46. min Ivan Mamić) , Marko Pibić (od 46. min Ilija Bagarić i Kristijan Sušilović. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća pripremna utakmica je u subotu 14.08. u Bjelovaru protiv NK Bjelovar u 18:00 sati.