PIONIRI 2 PORAŽENI OD LOKOMOTIVE, JUNIORI I KADETI SUTRA U SIGETU, LIMAĆI 1 U JASTREBARSKOM

Pioniri 2 su jučer u Zvečaju odigrali još jedan susret protiv NK Lokomotiva Zagreb. Poraženi su naši plavo bijeli rezultatom 3:1. Jedini pogodak postigao je Marko Brcković iz kaznenog udarca u posljednjoj minuti utakmice.

U ovoj utakmici za pionire 2 nastupali su: Mihael Milčić, Ivan Tuškan, Filip Bakić, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Lovro Fanjak, Ivan Raguž, Mihael Magdić, Marko Brcković, Patrik Gagula, Patrik Curman, Niko Karanović, Marin Cindrić, Andrija Medved, Zoran Basara, David Šeketa i Luka Krišto pod vodstvom trenera Karla Borovca i Matije Štefančića.

Juniori i kadeti sutra u subotu 14. kolovoza igraju svoje posljednje pripremne utakmice u Sigetu protiv NK Hrvatski Dragovoljac. Utakmice su na rasporedu u 10:00 i 12:00 sati.

Limaći 1 će sutra u subotu 14. kolovoza igrati svoju pripremnu utakmicu u Jastrebarskom protiv NK Jaska s početkom u 10:00 sati.