REMI JUNIORA,PORAZI KADETA I LIMAČA U PRIPREMNIM UTAKMICAMA

Juniori i kadeti su danas ujutro gostovali u Zagrebu u Sigetu kod NK Hrvatski Dragovoljac i odigrali svoje pripremne utakmice. Juniori su remizirali rezultatom 1:1. Jedini pogodak za plavo bijele postigao je Ivan Miščin. Kadeti su u golijadi poraženi 3:2 mrežu protivnika pogađali su Andrija Štefanac i Roko Laskač. Limaći su u nekompletnom sastavu poraženi u Jastrebarskom od NK Jaska rezultatom 3:1. Pogodak je postigao Max Klokočki.

Za juniore u ovoj utakmici nastupali su: Craig Szczuka, Josip Blažun, Antonio Cerjak, Rafael Stepinac, Alessandro Matić, Dorian Likarević, Ivan Miščin, Patrik Dujmović, Matteo Goršić, Marko Kusanić, Dominik Lukšić, Dino Dujam, Leon Draganjac, Ante Grgić, Viktor Markuš, Andro Miličević i Niko Polović pod vodstvom trenera Matije Štefančića.

Za kadete u ovoj utakmici nastupali su: Nino Andrić, Matija Car, Mateo Spudić, Ivan Kusanić, Leo Matešić, Adriano Qeta, Roko Laskač, Patrik Julian Stipančić, Andrija Štefanac, Nino Dujan, Antonyo Stavljenić, Antonio Bukovac, Noel Tutić, Emil Šeketa, David Kolić, Fran Vukelja, Gabrijel Štefanac, David Luketić, Antun Protulipac, Tibor Planinac, Ivano Lesić i Matej Ferderbar pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.

Za limaće u ovoj utakmici nastupali su: Matko Škrtić, Max Klokočki, Juraj Mađer, Damjan Grgeljac, Luka Mazarek, Ivano Vuković, Bruno Golubić, Mata Fanjak i Jeronim Hajsan pod vodstvom trenera Ivana Fumića.