SENIORI MINIMALNO POBIJEDILI U ZADNJOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI U BJELOVARU

Seniori su danas u Bjelovaru odigrali svoju posljednju desetu pripremnu utakmicu protiv NK Bjelovar i minimalno slavili rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Daniel Marinić u 60. minuti utakmice.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Jan Paus – Kunšt (od 60. min Luka Bogović), Roko Prpić (od 75. min Nikola Vucelić), Borna Pausić, Ante Knezović, Ivor Ribar (od 60. min Vito Vratarić) ,Tomas Dadić (od 46. min Mateo Pribanić), Daniel Marinić (od 60. min Zvonko Pamić), Ivan Mamić(od 46. min Daniel Mićunović), Gabrijel Stepinac (od 46. min Kristijan Sušilović) Luka Čakarić (od 75. min Marko Pibić) Ilija Bagarić ( od 75. min Tin Zavalić). Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u subotu 21.08. kada u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa gostujemo u Unešiću protiv NK Zagora u 17:00 sati.