LIMAČI ZAUZELI 9. MJESTO NA CHAMPIONS TROPHY TURNIRU

Plavo bijeli limači 2012. godište proteklog su vikenda sudjelovali na regionalnom champions trophy turniru u Sarajevu. U grupnoj fazi pobjeđivali su FK Ares Čačak rezultatom 2:0 pogodcima Mare Živčića, FK Sporting Zenica 1:0 pogotkom Marina Vinskog, a upisali poraze od FK Vojvodina 2:0, ŠF Derby 4:0 i NK Bubamara 3:0. Rezultati u grupi bili su dovoljni za razigravanje od 6. do 12. mjesta. U razigravanju slavili su plavo bijeli protiv NK Jedinstvo rezultatom 1:0 pogotkom Karla Perinca, protiv ŠN Sportivo 1:0 pogotkom Mare Živčića i protiv FK Željezničar također rezultatom 1:0 pogotkom Ivana Šantića, a upisali poraze od FK Borac 2:0 i ŠF Derby 5:0. Ovim rezultatima plavo bijeli zauzeli su 9. mjesto na turniru.

Na turniru nastupali su: Jakov Požega, Marin Vinski, Niko Čavlović, Lovro Vojak, Vid Žgela, Ivan Šantić, Maro Živčić, Filip Stubljar i Karlo Perinac pod vodstvom trenera Karla Johe i Igora Geca.