PIONIRI 2 U ČETVRTFINALU TURNIRA U BUZINU

Jučer su pioniri 2(2008. godište) igrali utakmice grupne faze turnira u Buzinu i ostvarili odlične rezultate. Prvo su plavo bijeli remizirali s momčadi NK HAŠK rezultatom 1:1. Strijelac u toj utakmici bio je Marko Brcković. U drugoj utakmici uvjerljivo su naši pioniri slavili protiv NK Sesvetski Kraljevec rezultatom 4:0. Dvostruki strijelac bio je Mislav Petrić, a pogotke su postigli još Patrik Curman i Zoran Basara. U trećoj utakmici u grupi naši su s minimalnih 1:0 pobijedili HNK Gorica. Pobjednički pogodak postigao je Patrik Curman. Ovi rezultati bili su dovoljni za 1. mjesto u grupi i prolazak u četvrtfinale kada će plavo bijeli odmjeriti snage s domaćinima NK Mladost Buzin. Nastavak turnira na rasporedu je u ponedjeljak 23.08. Utakmica četvrtfinala igra se u 11:30 sati.

Za Karlovac 1919 na ovom turniru nastupaju: Mihael Milčić, Niko Karanović, Matija Škrtić, Luka Cvitešić, Patrik Curman, Davis Šeketa, Lovro Fanjak, Ivan Raguž, Mihael Magdić, Zoran Basara, Mislav Petrić, Marin Cindrić, Filip Bakić, Marko Brcković i Ivan Tuškan pod vodstvom trenera Karla Borovca.