MLAĐI PIONIRI 2 OSIGURALI ZAVRŠNICU TURNIRA U BUZINU

Jučer su mlađi pioniri 2(2010. godište) igrali utakmice grupne faze turnira u Buzinu i ostvarili odlične rezultate. Plavo bijeli su slavili u prvoj utakmici protiv NK Brezovica rezultatom 5:2, pogotke su postizali Petar Bjelajac 2 pogotka te Niko Brkljačić, Noa Jarnević i Grgur Vesić po jedan pogodak. U drugoj utakmici su naši mlađi pioniri slavili protiv NK Bregana rezultatom 3:2. Pogotke su postizali Niko Brkljačić, Noa Jarnević i Petar Bjelajac. U trećoj utakmici pobijedili su rezultatom 3 :1 protiv NK Bistra. Dvostruki strijelac bio je Niko Brkljačić i jedan pogodak postigao je August Šantić. Ovi rezultati bili su dovoljni za 1. mjesto u grupi i prolazak u četvrtfinale kada će plavo bijeli odmjeriti snage s domaćinima NK Mladost Buzin. Nastavak turnira na rasporedu je u ponedjeljak 23.08. Utakmica četvrtfinala igra se u 15:30 sati.

Za Karlovac 1919 na ovom turniru nastupaju: Lukas Vucelić, Niko Brkljačić, Anotnio Potlaček, Vito Lucijanić, Grgur Vesić, Stjepan Plavetić, Luka Moškun, Igor Ružić, Noa Jarnević, Filip Asoli Štanfar, Jan Samardžija, Niko Simić, August Šantić, Dino Mikan i Petar Bjelajac pod vodstvom trenera Igora Geca.