SENIORI PROŠLI PRETKOLO KUPA

Seniori su danas u Unešiću odigrali svoju prvu službenu utakmicu u novoj sezoni i u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa protiv NK Zagora Unešić slavili rezultatom 2:1. Pogotke su postigli Kristijan Sušilović u 29. minuti i nakon udarca Daniela Marinića u 61. minuti utakmice domaći su postigli autogol.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Luka Bogović, Roko Prpić, Borna Pausić, Ante Knezović, Vito Vratarić, Mateo Pribanić (od 66. min Ivan Mamić) , Daniel Marinić, Daniel Mićunović (od 66. min Zvonko Pamić), Kristijan Sušilović (od 83. min Tin Zavalić, Luka Čakarić (od 90. min Vladimir Oršolić) Ilija Bagarić. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u subotu 28.08. kada u 1. kolu 3. HNL središte ugošćujemo na “Čavleku” NK Vrbovec. Utakmica je na rasporedu u 19:30 sati.