MLAĐI PIONIRI 2 ZAUZELI ČETVRTO MJESTO U MOSTANJU, REMI LIMAČA I KARLIĆA U PRIPREMNIM UTAKMICAMA,POBJEDA KADETA 2

Mlađi pioniri su jučer sudjelovali na memorijalnom turniru “Marijan Milčić” u Mostanju. Godinu dana mlađi od svih ostalih suparnika mlađi pioniri 2 bez poraza na cijelom turniru u regularnom djelu osvojili su 4. mjesto. U skupini su remizirali protiv NK Ilovac i NK Duga Resa 1929 identičnim rezultatom 1:1. Strijelac oba pogotka u skupini bio je Niko Brkljačić. Dva remija bilka su dovoljna za odigravanje utakmice za treće mjesto koja je završila bez pogodaka protiv ŠN Ogulin, ali su mladi Ogulinci bili bolji pri izvođenju jedanaesteraca rezultatom 5:4.

Na turniru su nastupali: Lukas Vucelić, Niko Brkljačić, Antonio Potlaček, Ivor Ružić, Grgur Vesić, Noa Jarnević, Luka Moškun, Vito Lucijanić, Stjepan Plavetić, Niko Simić, August Šantić, Jan Samardžija, Petar Bjelajac, Dorijan Podvorec, Roko Marinković, Filip Asoli Štanfar i Dino Mikan pod vodstvom trenera Igora Geca.

Limači 2 i karlići 1 odigrali su u subotu na umjetnoj travi svoje pripremne utakmice protiv NK Jaska. Obje utakmice završile su rezultatom 2:2. Za limače 2 strijelci su bili Ozren Glodić i Maro Živčić, dok su za karliće pogotke postigli Matej Degač i Jakov Jakić. Momčadi su vodili treneri Nenad Đurić, Karlo Joha i Željko Stepić.

Kadeti 2 su danas ujutro odigrali pripremnu utakmicu protiv NK Duga Resa 1929 u Dugoj Resi i uvjerljivo pobijedili rezultatom 7:2. Pogotke su postizali David Jurković, Nino Dujan, Tino Lapov, Gabrijel Krajinović, Ivan Bosiljevac, Emil Šeketa i Antonio Bukovac.

Za kadete 2 nastupali su: Matija Car, Antun Protulipac, Ivano Lesić, Tino Lapov, Ivan Bosiljevac, Matej Ferderbar, Nino Dujan, Noel Tutić, Emil Šeketa, Gabrijel Krajinović, Antonio Bukovac, Gabrijel Štefanac, David Jurković i Vilim Lovrinović pod vodstvom trenera Krunoslava Kišpatića.