PIONIRI REMIZIRALI,MLAĐI PIONIRI UVJERLJIVI U BREGANI, LIMAČI POBIJEDILI JASKU VINOGRADAR

Pioniri i mlađi pioniri jučer su u 1. kolu 2 . NL središte gostovali u Bregani i vratili se u Karlovac s četiri osvojena boda. Pioniri su remizirali rezultatom 1:1. Pogodak za pionire postigao je Lovro Belavić u 56. minuti utakmice. Mlađi pioniri su poprilično uvjerljivo svladali domaćine rezultatom 4:0. Dvostruki strijelac bio je Mateo Pečaver u 10. i 50. minuti, dok su po jednom mrežu tresli Niko Brkljačić u 6. minuti i Fran Plevel u 41. minuti iz kaznenog udarca. Limači su u pripremnoj utakjmici na svom travnjaku točnije umjetnoj travi svladali NK Jaska Vinogradar rezultatom 2:1. Pogodak je postigao Bruno Golubić, dok je drugi pogodak bio autogol gostiju.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić, Lovro Belavić, Jakov Ribar, Alan Antičić, Matija Vranić, Matej Škrtić (od 45. min Marko Brcković), Ivan Kuri (od 36. min Ivan Raguž), David Vrbanić, Borna Cindrić i Patrik Curman pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Dorijan Podvorec, Kian Grašić, Ivan Fumić, Vito Milanković, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Antonio Potlaček, Noa Jarnević, Karlo Vodanović i Vito Cindrić pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Za limače nastupali su: Matko Škrtić, Jakov Šlat, Filip Lang, Mata Fanjak, Bruno Golubić, Lukas Lišnjić, Jeronim Hajsan, Ivano Vuković, Matija Požgaj, Teo Kosovac, Luka Mazarek i Damjan Grgeljac pod vodstvom trenera Ivana Fumića.