POBJEDE PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA

Pioniri i mlađi pioniri su danas ujutro na pomoćnom igralištu stadiona Branko Čavlović – Čavlek odigrali 2. kolo 2. NL središte Zagreb protiv NK Vrapče. Pioniri su slavili s visokih 5:0, dok su mlađi pioniri preokrenuli vodstvo gostiju i pobijedili rezultatom 3:1. Za pionire je četverostruki strijelac bio Borna Cindrić u 2.,26.,33. i 65. minuti dok je jednoga pridodao David Vrbanić u 16. minuti utakmice. Kod mlađih pionira mrežu gostiju tresli su Tino Berša u 24. minuti, Mateo Pečaver u 34. minuti i Vito Milanković u 57. minuti utakmice.

Za pionire nastupali su: Mihael Milčić, Leon Dražetić (od 48. min Marko Delač Smrzlić), Lovro Belavić (od 50. min Luka Vitas), Jakov Ribar, Alan Antičić (od 50. min Ivan Kuri), Matija Vranić, Matej Škrtić (od 36. min Ivan Tuškan), Ivano Krapandža (od 36. min Ivano Karapandža), David Vrbanić (od 48. min Marko Car), Borna Cindrić i Patrik Curman (od 46. min Marko Brcković) pod vodstvom trenera Gorana Božića.

Za mlađe pionire nastupali su: Luka Špehar, Luka Turković, Roko Marinković, Karlo Zvonarić, Dorijan Podvorec, Kian Grašić, Ivan Fumić, Vito Milanković, Mateo Pečaver, Fran Plevel, Niko Brkljačić, Mauro Kosić, Antonio Potlaček, Noa Jarnević, Karlo Vodanović, Vito Cindrić i Tino Berša pod vodstvom trenera Nermina Muminovića.

Izjava pionira Davida Vrbanića
Izjava mlađeg pionira Matea Pečavera