SENIORI UVJERLJIVI NA OTVARANJU PRVENSTVA

Seniori su danas na stadionu Branko Čavlović – Čavlek odigrali svoju prvu utakmicu u novoj sezoni. U prvom kolu 3 HNL središte plavo bijeli su protiv NK Vrbovec uvjerljivo slavili rezultatom 6:0. Po dva pogotka postigli su Kristijan Sušilović i Luka Čakarić, dok su po jedan pogodak postigli Ivan Mamić i Daniel Marinić.

Za NK Karlovac 1919 nastupali su: Jan Paus Kunšt, Roko Prpić, Vladimir Oršolić , Ante Knezović, Vito Vratarić, Mateo Pribanić , Daniel Marinić, Ivan Mamić, Kristijan Sušilović, Luka Čakarić i Ilija Bagarić. U nastavku sz priliku još dobili Daniel Mićunović, Zvonko Pamić, Lion Cahani, Tomas Dadić i Ivor Ribar. Momčad je vodio trener Sreten Ćuk. Sljedeća utakmica seniora je u subotu 04.09. kada u 2. kolu 3. HNL središte gostujemo kod NK Kurilovec. Utakmica je na rasporedu u 17:30 sati.